GALA Programu Działaj Lokalnie 2022

Napisał:
Kamil Michałek

11 maja 2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Miasteczku odbyła się GALA Programu Działaj Lokalnie 2022. Gala tradycyjnie była okazją do podsumowania zrealizowanych projektów w 2022 roku oraz spotkania realizatorów i władz gmin.

Jesteśmy na Facebooku! 

W tym roku wręczyliśmy reprezentantom jednostek samorządowych, wspierających nasze ideę własnoręcznie wykonane Anioły Ambasadorów Działaj Lokalnie.
Kolejnym punktem naszego spotkania była prezentacja jednego z projektów czyli aplikacji mobilnej „Quest Matylda”. Aplikacja poświęcona jest historii miejscowości Nowe Miasteczko, ze szczególnym uwzględnieniem tematu górnictwa węgla brunatnego.
Podsumowaniem projektów w tej edycji była prezentacja filmowa opowiadająca o działaniach i efektach wszystkich zrealizowanych 22 inicjatyw w 2022r.
Na zakończenie gali nasi zaproszeni goście mogli wysłuchać koncertu „Młodych Talentów” w wykonaniu Alicji, Hanny oraz Fabiana. Bardzo serdecznie dziękujemy artystom za występ.

Czy możemy w czymś pomóc?

Wszystkim gościom oraz realizatorom projektów bardzo dziękujemy oraz zachęcamy do składania wniosków w nowej edycji programu Działaj Lokalnie w 2023 roku. #działajlokalnie

Nie uciekaj jeszcze! Tutaj jest więcej do poczytania:

Wieczorek Autorski z Elżbietą Bielską-Kajzer

Wieczorek Autorski z Elżbietą Bielską-Kajzer

10 maja w Pracowni Ceramicznej Art-Piwnica Wzgórz Dalkowskich w ramach Wieczoru Autorskiego, mieliśmy przyjemność gościć Panią Elżbietę Bielską-Kajzer. Autorka od kilkudziesięciu lat pisze wiersze, od ponad 10 lat także felietony. Na podstawie zbioru wierszy „Gdzie są...

Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Szanowni Państwo, w imieniu Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zapraszam na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z sektora MŚP, które odbędzie się 8 maja 2024 r. w Zielonej Górze. O spotkaniu Podczas spotkania...