GALA Programu Działaj Lokalnie 2022

Napisał:
Kamil Michałek

11 maja 2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Miasteczku odbyła się GALA Programu Działaj Lokalnie 2022. Gala tradycyjnie była okazją do podsumowania zrealizowanych projektów w 2022 roku oraz spotkania realizatorów i władz gmin.

Jesteśmy na Facebooku! 

W tym roku wręczyliśmy reprezentantom jednostek samorządowych, wspierających nasze ideę własnoręcznie wykonane Anioły Ambasadorów Działaj Lokalnie.
Kolejnym punktem naszego spotkania była prezentacja jednego z projektów czyli aplikacji mobilnej “Quest Matylda”. Aplikacja poświęcona jest historii miejscowości Nowe Miasteczko, ze szczególnym uwzględnieniem tematu górnictwa węgla brunatnego.
Podsumowaniem projektów w tej edycji była prezentacja filmowa opowiadająca o działaniach i efektach wszystkich zrealizowanych 22 inicjatyw w 2022r.
Na zakończenie gali nasi zaproszeni goście mogli wysłuchać koncertu “Młodych Talentów” w wykonaniu Alicji, Hanny oraz Fabiana. Bardzo serdecznie dziękujemy artystom za występ.

Czy możemy w czymś pomóc?

Wszystkim gościom oraz realizatorom projektów bardzo dziękujemy oraz zachęcamy do składania wniosków w nowej edycji programu Działaj Lokalnie w 2023 roku. #działajlokalnie

Nie uciekaj jeszcze! Tutaj jest więcej do poczytania:

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Drodzy Rodzice, Nasze placówki to idealne miejsce dla dzieci, w których zapewniane są możliwości wszechstronnego rozwoju i najlepsza opieka. Staramy się budować miłą, rodzinną atmosferę, dzięki czemu maluchy czują się u Nas bezpiecznie i chętnie wracają każdego nowego...