Wyniki Konkursu Grantowego Działaj Lokalnie 2023

Napisał:
Kamil Michałek

Uprzejmie informujemy, że w ramach konkursu grantowego pn. Działaj lokalnie 2023 Komisja dokonała oceny wniosków złożonych na lokalne inicjatywy

Uprzejmie informujemy, że w ramach konkursu grantowego pn. Działaj lokalnie 2023 Komisja dokonała oceny wniosków złożonych na lokalne inicjatywy, które zostały zgłoszone m.in. przez organizacje pozarządowe, w tym: sportowe i senioralne oraz KGW i grupy nieformalne z obszaru Wzgórz Dalkowskich.

Jesteśmy na Facebooku! 

Do konkursu wpłynęło 29 projektów, wszystkie przeszły pozytywnie ocenę formalną. Komisja wyłoniła 20 projektów, które otrzymają dofinansowanie i już wkrótce będą mogły wystartować z realizacją swoich pomysłów.

Czy możemy w czymś pomóc?

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy autorom najlepiej ocenionych projektów i życzymy sukcesów w realizacji.

Lista konkursowa wniosków dofinansowanych w Programie Działaj Lokalnie 2023 [POBIERZ]

Lista konkursowa wniosków niedofinansowanych w Programie Działaj Lokalnie 2023 [POBIERZ]

Nie uciekaj jeszcze! Tutaj jest więcej do poczytania:

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Drodzy Rodzice, Nasze placówki to idealne miejsce dla dzieci, w których zapewniane są możliwości wszechstronnego rozwoju i najlepsza opieka. Staramy się budować miłą, rodzinną atmosferę, dzięki czemu maluchy czują się u Nas bezpiecznie i chętnie wracają każdego nowego...