SensECO – EKOMyśl, Świadoma ekologia i BHP codziennego życia.

Napisał:
Kamil Michałek

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowego Miasteczka w ramach projektu SensECO – EKOMyśl, Świadoma ekologia i BHP codziennego życia.

Jesteśmy na Facebooku! 

Stroik to najbardziej popularna ozdoba świąteczna. Podstawą tradycyjnego stroika świątecznego są gałązki igliwia (świerka, jodły, sosny). Dodatki, które dobierzemy zależą tylko od naszej kreatywności i wyobraźni. Do stroików możemy dodać szyszki, orzechy włoskie, wstążki, ozdoby choinkowe, szczególnie bombki, które efektownie odbijają światło, świece. Taka wcześniej przygotowana ozdoba nie tylko efektownie udekorują mieszkanie ale nawet balkon lub ogród.

Czy możemy w czymś pomóc?

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowego Miasteczka w ramach projektu SensECO – EKOMyśl, Świadoma ekologia i BHP codziennego życia. #stowarzszenieprzyjaciółnowegomiasteczka #działajlokalnie #AkademiaRozwojuFilantropiiWPolsce

Nie uciekaj jeszcze! Tutaj jest więcej do poczytania:

Poszukujemy księgowego

Poszukujemy księgowego

Napisał:Kamil MichałekUwaga! Praca Szuka Człowieka Poszukujemy księgowego Jesteśmy na Facebooku! Czy możemy w czymś pomóc? Nie uciekaj jeszcze! Tutaj jest więcej do poczytania:

Wyniki Konkursu Grantowego Działaj Lokalnie 2023

Wyniki Konkursu Grantowego Działaj Lokalnie 2023

Napisał:Kamil MichałekUprzejmie informujemy, że w ramach konkursu grantowego pn. Działaj lokalnie 2023 Komisja dokonała oceny wniosków złożonych na lokalne inicjatywy Uprzejmie informujemy, że w ramach konkursu grantowego pn. Działaj lokalnie 2023 Komisja dokonała...